Sázkovou kancelář Mostbet v České republice lze označit za jednu z nejlepších v oblasti sportovních sázek a hazardu obecně. Podle recenzí Mostbetu je obzvláště oblíbené jejich úžasné online kasino. Pokud mluvíme o funkcích této sázkové kanceláře, zahrnují: vysoké kurzy, obrovské množství her, různé bonusy a akce, sázky zdarma, bezplatná otočení a rychlé výběry. A pokud se nerozloučíte se svým mobilním telefonem, pak si nezapomeňte stáhnout jejich pohodlnou mobilní aplikaci!

N-Fast

O nás

Společnost N-Fast s.r.o. je ryze česká společnost, která byla založena v dubnu roku 2010. Od počátku působení se firma zabývá obchodem s kompletním sortimentem spojovacího materiálu, vrtáků, brusiva, chemických malt atd. Na přání zákazníka dodáváme položky dle výkresové dokumentace.

S postupem času a čím dál větší poptávkou zákazníků jsme rozšířili sortiment o komponenty pro výrobu hromosvodů, materiál pro zedníky a tesaře,tmely, nářadí pro kutily a zahrádkáře atd.

Tím se naše sklady zaplnily a nezbývalo nic jiného nežli rozšířit prostory , takže v průběhu srpna 2015 jsme otevřeli zbrusu novou maloprodejnu se všemi těmito komoditami pro řemeslníky i drobné kutily.

Naším cílem je spokojený zákazník a proto jsme se rozhodli v roce 2016 zavést systém managementu řízení jakosti ISO 9001:2000.